fbpx
Категорија: Последни понуди Opel

Новата Corsa, сега од 11.950€

Новата Corsa – миленикот на сите генерации сега од 11.950€! Најдете причина за уживање ова лето со новата Opel Corsa! Наградувана кај нас и ширум Европа, Corsa веќе се закити со титулите: AUTOBEST за 2020 година во Европа Автомобил на годината за 2020 во Македонија Најдобар компаниски

Категорија: Последни понуди Opel

НОВОТО OPEL COMBO – ВАН НА ГОДИНАТА

Категорија: Последни понуди Opel

CORSA ЗА САМО 130 ЕВРА МЕСЕЧНО

Категорија: Последни понуди Opel

CROSSLAND X ЗА 147 ЕВРА МЕСЕЧНО

Категорија: Последни понуди Opel

Insignia Innovation

Дата: 05.02.2019

SUV моделите на OPEL

Grandland X, Crossland X и Mokka X се новите три репрезентативни модели од OPEL кои едноставно доминираат во SUV сегментот. Уверете се зошто ниедна авантура неможе да започне

прочитај повеќе
Дата: 05.02.2019

Пристигна новото Combo

Новото Opel Combo во ван верзија, кое беше избрано за ван на годината "Van of the year 2019", пристигна во салонот на Аутомакедонија. Со промотивната акција, најновиот ван на Opel можете да го доби

прочитај повеќе