fbpx

Сервиси

Добредојдовте во Аутомакедонија – вашиот доверлив партнер за сé поврзано со вашиот автомобил или возен парк.

Со нашата посветеност кон извонредност и тим од високо квалификувани професионалнци, нудиме широк спектар на услуги прилагодени да ги задоволат различните потреби на нашите клиенти.

Ние сме овластен партнер на брендовите Opel, SsangYong, Isuzu и Piaggio Commercial и без разлика дали ви треба одржување на патнички автомобили, сервис за камиони и автобуси или одржување на механизација – со нас сте покриени.

Закажи сервис Локации