fbpx
Категорија: Последни понуди Opel

Одлична понуда, за ограничена количина!

Акциски Опел цени, за ограничен број возила на лагер Crossland Design & Tech OPEL CROSSLAND  “DESIGN&TECH” 1.2/83ks, MT5, бензин  ESP електронски систем за стабилизација на возилото со вклучен TCS контрола на тракцијатаABS систем на сопирачки против блокирањ