Категорија: Последни понуди Opel

Секогаш во движење, со новиот Opel Total Mobility пакет

Opel Total Mobility е најновата пакет услуга на Аутомакедонија и Ауто 1 Рент, дизајнирана специјално за Вашиот бизнис. Со новиот Opel Total Mobility пакет ќе добиете: Секогаш нови и секогаш исправни возила   Поволна месечна закупнина со вклучени трошоци за: сервис и редовно

Категорија: Последни понуди Opel

Вози Opel веднаш! Со Аутомакедонија и Sparkasse Leasing!

Категорија: Последни понуди Opel

Crossland X – сега од 167 евра месечно!

Дата: 15.02.2019

АSTRA СЕДАН ЗА 169 ЕВРА

Со најновата и најатрактивна понуда во новата 2019 година, функционалната OPEL ASTRA Sedan со динамичниот турбо мотор со зафатнина од 1,4 литри и моќност од 140 коњски сили, може да биде Ваша за само

прочитај повеќе
Дата: 15.02.2019

НОВОТО OPEL COMBO – ВАН НА ГОДИНАТА

Новото Оpel Combo кое за својата функционалност, квалитет и дизајн веќе собра многу награди,  а избрано е и за ван на годината 2019, веќе пристигна во салонот на Аутомакедонија. Основниот модел со

прочитај повеќе
Дата: 15.02.2019

CORSA ЗА САМО 130 ЕВРА МЕСЕЧНО

Секогаш атрактивната и модерна Opel Corsa со 5 врати и бензински 1,4 литарски мотор, можете да ја набавите во Аутомакедонија по цена од само 10.900 евра (во денарска противвредност) или на финансиски

прочитај повеќе
Дата: 15.02.2019

CROSSLAND X ЗА 147 ЕВРА МЕСЕЧНО

Новиот SUV на OPEL, модерниот Crossland X, сега можете да го набавите по цена од 14.790 евра (во денарска противвредност) или на финансиски лизинг со месечна рата од само 175 евра. Повеќе информаци

прочитај повеќе
Дата: 09.02.2019

Корпоративна OPEL понуда

Специјална понуда за корпоративни клиенти Како овластен увозник, дистрибутер и сервисер на OPEL за Македонија, Аутомакедонија на своите корпоративни клиенти (домашни и странски фирми и организации) и

прочитај повеќе
Дата: 05.02.2019

ЛЕКАРСКИ ПОПУСТ ВО АУТОМАКЕДОНИЈА

За сите членови на Македонското лекарско друштво, Аутомакедонија обезбеди специјални опусти и бенефиции за купување на производите и користење на услугит во фирмите од групацијата. Конкретно, со по

прочитај повеќе
Дата: 05.02.2019

Insignia Innovation

INSIGNIA INNOVATION ДИЗЕЛ СО ОСУМСТЕПЕН АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ Opel Insignia Германска технологија за секој од нас. Innovation ниво на опременост Модел 2.0 Tурбо дизел, 170

прочитај повеќе
Дата: 05.02.2019

SUV моделите на OPEL

Grandland X, Crossland X и Mokka X се новите три репрезентативни модели од OPEL кои едноставно доминираат во SUV сегментот. Уверете се зошто ниедна авантура неможе да започне

прочитај повеќе
Дата: 05.02.2019

Пристигна новото Combo

Новото Opel Combo во ван верзија, кое беше избрано за ван на годината "Van of the year 2019", пристигна во салонот на Аутомакедонија. Со промотивната акција, најновиот ван на Opel можете да го доби

прочитај повеќе