fbpx

SAVA EFFECTA +

EFFECTA +

145/70-R13

Тежински индекс: 71

Брзински индекс: T

D

C

70dB

Побарај понуда

SAVA EFFECTA+ е класифицирана како економична гума, така што обезбедува најповолна цена и добри перформанси.

Категорија: Патнички
Модел: EFFECTA +
Тип на гума: ЛЕТНИ
Бренд: SAVA
Ширина: 145 / 70 - R13
Тежински индекс: 71
Брзински индекс: T
Потрошувачка: D
Аквапланинг: C
Бучава: 70