fbpx

SAVA EFFECTA +

EFFECTA +

145/80-R13

Тежински индекс: 79

Брзински индекс: T

dB

Побарај понуда

SAVA EFFECTA+ е класифицирана како економична гума, така што обезбедува најповолна цена и добри перформанси.

 

Категорија: Патнички
Модел: EFFECTA +
Тип на гума: ЛЕТНИ
Бренд: SAVA
Ширина: 145 / 80 - R13
Тежински индекс: 79
Брзински индекс: T
Потрошувачка:
Аквапланинг:
Бучава: