fbpx

SAVA ALL WEATHER

ALL WEATHER

165/65-R14

Тежински индекс: 79

Брзински индекс: T

C

C

69dB

Побарај понуда

SAVA ALL WEATHER  Гума која се препорачува за целата година со сигурна контрoла на снег.

Категорија: Патнички
Модел: ALL WEATHER
Тип на гума: ЦЕЛОСЕЗОНСКИ
Бренд: SAVA
Ширина: 165 / 65 - R14
Тежински индекс: 79
Брзински индекс: T
Потрошувачка: C
Аквапланинг: C
Бучава: 69