fbpx

Понуда за нови возила

Повеќе

Закажи
сервис

Повеќе

Аутомакедонија
промоции и вести

Повеќе

Контакт
центар

Повеќе
Откријте ја најновата понуда на Opel

Opel Insignia G. Sport

Дознајте повеќе
Откријте ја најновата понуда на Isuzu
Откријте ја најновата понуда на SsangYong
Откријте ја најновата понуда на Piaggio
Откријте ја најновата понуда на половни возила

FORD TRANSIT COURIER 1.0 ECOBOOST, 101ks Товарно

Работна зафатнина 998 Година 2016 6.900 EUR Прегледај

OPEL ZAFIRA TOURER “COSMO” 1.6 CDTi 136ks MT6

Работна зафатнина 1.598 Година 2016 14.500 EUR Прегледај

Tesla Model 3 Long Range Dual AWD 366KW/499KS

Работна зафатнина Година 2020 62.000 EUR Прегледај
Tesla Model Y Max Range Dual AWD

Tesla Model Y Max Range Dual AWD 378KW/515KS

Работна зафатнина Година 2021 85.000 EUR Прегледај
Tesla Model 3 Long Range Dual AWD

Tesla Model 3 Long Range Dual AWD 366kW/499kS

Работна зафатнина Година 2020 65.000 EUR Прегледај
Opel Insignia GSi 2.0/230ks AT9, Турбо бензин

Opel Insignia GSi 2.0/230ks AT9, Турбо бензин

Работна зафатнина 1.998 Година 2021 41.000 EUR EUR Прегледај
Застапници на: