fbpx

Аплицирајте и дознајте кои се вашите бенефиции со нашата клуб картичка

Клуб картичката во продажно сервисната мрежа на Групацијата на Аутомакедонија може да Ви донесе многу поволности и попусти.

Понуда за нови возила

Повеќе

Закажи
сервис

Повеќе

Аутомакедонија
промоции и вести

Повеќе

Контакт
центар

Повеќе
Откријте ја најновата понуда на Opel

Opel Insignia G. Sport

Дознајте повеќе

Opel Insignia S. Tourer

Дознајте повеќе

Opel Insignia C.T.

Дознајте повеќе
Откријте ја најновата понуда на Isuzu

КАМИОНИ СЕРИЈА “N”

Дознајте повеќе

КАМИОНИ СЕРИЈА “F”

Дознајте повеќе
Откријте ја најновата понуда на SsangYong
Откријте ја најновата понуда на Piaggio

Piaggio Ape Classic

Дознајте повеќе
Откријте ја најновата понуда на половни возила

Tesla Model 3 Long Range Dual AWD 366KW/499KS

Работна зафатнина Година 2020 62.990 EUR Прегледај
Opel Insignia GS “Bussines Elegance”2.0/174 ks, AТ8

Opel Insignia GS “Bussines Elegance”2.0/174 ks, AТ8

Работна зафатнина 1955 ccm Година 2021 31.990 EUR Прегледај
Tesla Model Y Max Range Dual AWD

Tesla Model Y Max Range Dual AWD 378KW/515KS

Работна зафатнина Година 2021 86.990 EUR Прегледај
Tesla Model 3 Long Range Dual AWD

Tesla Model 3 Long Range Dual AWD 366kW/499kS

Работна зафатнина Година 2020 66.990 EUR Прегледај
Opel Insignia GSi 2.0/230ks AT9, Турбо бензин

Opel Insignia GSi 2.0/230ks AT9, Турбо бензин

Работна зафатнина 1.998 Година 2021 44.990 EUR EUR Прегледај

Оpel INSIGNIA “Edition” 2.0 CDTi 130ks MT6

Работна зафатнина 1.956 Година 2013 11.500 EUR Прегледај
Застапници на: