fbpx

Закажи тест возење - Ауто Македонија

    Закажете тест возење со вашето омилено возило од гамата на Opel или Isuzu

    Сакате да направите тест возење со возилата од палетата на Opel Isuzu? Пополнете ја контакт формата, пратете го Вашето барање, нашите продажни консултанти ќе ве побараат во најкраток можен рок. Секако, можете да се јавите и на нашиот телефонски број – 02 3103 130