fbpx

SAVA INTENSA SUV 2

INTENSA SUV 2

255/55-R19

Тежински индекс: 111

Брзински индекс: V

C

A

70dB

Побарај понуда

SAVA INTENSA SUV 2 Летна гума со високи перформанси за суви и влажни патишта.

Категорија: Теренски(4x4)
Модел: INTENSA SUV 2
Тип на гума: ЛЕТНИ
Бренд: SAVA
Ширина: 255 / 55 - R19
Тежински индекс: 111
Брзински индекс: V
Потрошувачка: C
Аквапланинг: A
Бучава: 70