fbpx

SAVA INTENSA HP2

INTENSA HP2

205/65-R15

Тежински индекс: 88

Брзински индекс: H

D

C

70dB

Побарај понуда

SAVA INTENSA HP2 Летна гума со високи перформанси која се истакнува на влажни патишта.

Категорија: Патнички
Модел: INTENSA HP2
Тип на гума: ЛЕТНИ
Бренд: SAVA
Ширина: 205 / 65 - R15
Тежински индекс: 88
Брзински индекс: H
Потрошувачка: D
Аквапланинг: C
Бучава: 70