fbpx

SAVA INTENSA HP2

INTENSA HP2

195/65-R15

Тежински индекс: 91

Брзински индекс: H

D

B

71dB

Побарај понуда

SAVA INTENSA HP2 Летна гума со високи перформанси која се истакнува на влажни патишта.

Категорија: Патнички
Модел: INTENSA HP2
Тип на гума: ЛЕТНИ
Бренд: SAVA
Ширина: 195 / 65 - R15
Тежински индекс: 91
Брзински индекс: H
Потрошувачка: D
Аквапланинг: B
Бучава: 71