fbpx

BRIDGESTONE 245 70 R16

DUELER H/T 684 II

245/70-R16

Тежински индекс: 111

Брзински индекс: T

C

B

72dB

Побарај понуда

BRIDGESTONE DUELER 684 е пневматик за управување со потполна самодоверба во најразновидни теренски и временски услови.

Категорија: Теренски(4x4)
Модел: DUELER H/T 684 II
Тип на гума: ЛЕТНИ
Бренд: BRIDGESTONE
Ширина: 245 / 70 - R16
Тежински индекс: 111
Брзински индекс: T
Потрошувачка: C
Аквапланинг: B
Бучава: 72