fbpx

BRIDGESTONE 245 65 R17

DUELER H/T 684 III

245/65-R17

Тежински индекс: 111

Брзински индекс: T

C

C

72dB

Побарај понуда

BRIDGESTONE DUELER 684 е пневматик за управување со потполна самодоверба во најразновидни теренски и временски услови.

Категорија: Теренски(4x4)
Модел: DUELER H/T 684 III
Тип на гума: ЛЕТНИ
Бренд: BRIDGESTONE
Ширина: 245 / 65 - R17
Тежински индекс: 111
Брзински индекс: T
Потрошувачка: C
Аквапланинг: C
Бучава: 72