fbpx

BRIDGESTONE 205 65 R16

DUELER H/T 684

205/65-R16

Тежински индекс: 95

Брзински индекс: T

E

E

70dB

Побарај понуда

BRIDGESTONE DUELER 684 е пневматик за управување со потполна самодоверба во најразновидни теренски и временски услови.

Категорија: Теренски(4x4)
Модел: DUELER H/T 684
Тип на гума: ЛЕТНИ
Бренд: BRIDGESTONE
Ширина: 205 / 65 - R16
Тежински индекс: 95
Брзински индекс: T
Потрошувачка: E
Аквапланинг: E
Бучава: 70