fbpx

SAVA ALL WEATHER

ALL WEATHER

185/65-R15

Тежински индекс: 88

Брзински индекс: H

C

C

70dB

Побарај понуда

SAVA ALL WEATHER  Гума која се препорачува за целата година со сигурна контрoла на снег.

Категорија: Патнички
Модел: ALL WEATHER
Тип на гума: ЦЕЛОСЕЗОНСКИ
Бренд: SAVA
Ширина: 185 / 65 - R15
Тежински индекс: 88
Брзински индекс: H
Потрошувачка: C
Аквапланинг: C
Бучава: 70