fbpx

SAVA ALL WEATHER

ALL WEATHER

175/70-R14

Тежински индекс: 84

Брзински индекс: T

C

C

71dB

Побарај понуда

SAVA ALL WEATHER  Гума која се препорачува за целата година со сигурна контрoла  на снег.

Категорија: Патнички
Модел: ALL WEATHER
Тип на гума: ЦЕЛОСЕЗОНСКИ
Бренд: SAVA
Ширина: 175 / 70 - R14
Тежински индекс: 84
Брзински индекс: T
Потрошувачка: C
Аквапланинг: C
Бучава: 71