fbpx

SAVA ALL WEATHER

ALL WEATHER

175/65-R15

Тежински индекс: 84

Брзински индекс: H

C

B

71dB

Побарај понуда

SAVA ALL WEATHER  Гума која се препорачува за целата година со сигурна контрoла  на снег.

Категорија: Патнички
Модел: ALL WEATHER
Тип на гума: ЦЕЛОСЕЗОНСКИ
Бренд: SAVA
Ширина: 175 / 65 - R15
Тежински индекс: 84
Брзински индекс: H
Потрошувачка: C
Аквапланинг: B
Бучава: 71