fbpx

SAVA ALL WEATHER

ALL WEATHER

175/65-R14

Тежински индекс: 82

Брзински индекс: T

C

B

69dB

Побарај понуда

SAVA ALL WEATHER  Гума која се препорачува за целата година со сигурна контрoла  на снег.

Категорија: Патнички
Модел: ALL WEATHER
Тип на гума: ЦЕЛОСЕЗОНСКИ
Бренд: SAVA
Ширина: 175 / 65 - R14
Тежински индекс: 82
Брзински индекс: T
Потрошувачка: C
Аквапланинг: B
Бучава: 69