fbpx

SAVA ALL WEATHER

ALL WEATHER

235/65-R17

Тежински индекс: 108

Брзински индекс: V

dB

Побарај понуда

SAVA АLL WEATHER Гума која нуди удобност за сите сезони.  Погоднa за влажни патишта со сигурна  контрола на снег.

Категорија: Теренски(4x4)
Модел: ALL WEATHER
Тип на гума: ЦЕЛОСЕЗОНСКИ
Бренд: SAVA
Ширина: 235 / 65 - R17
Тежински индекс: 108
Брзински индекс: V
Потрошувачка:
Аквапланинг:
Бучава: