fbpx

SAVA ALL WEATHER

ALL WEATHER

235/55-R18

Тежински индекс: 104

Брзински индекс: V

579187

dB

Побарај понуда

SAVA АLL WEATHER Гума која нуди удобност за сите сезони.  Погоднa за влажни патишта со сигурна  контрола на снег.

Категорија: Теренски(4x4)
Модел: ALL WEATHER
Тип на гума: ЦЕЛОСЕЗОНСКИ
Бренд: SAVA
Ширина: 235 / 55 - R18
Тежински индекс: 104
Брзински индекс: V
Потрошувачка: 579187
Аквапланинг:
Бучава: