fbpx

SAVA ALL WEATHER

ALL WEATHER

235/45-R17

Тежински индекс: 97

Брзински индекс: V

dB

Побарај понуда

SAVA ALL WEATHER  Гума  која се препорачува за целата година со сигурна контрoла  на снег.

Категорија: Патнички
Модел: ALL WEATHER
Тип на гума: ЦЕЛОСЕЗОНСКИ
Бренд: SAVA
Ширина: 235 / 45 - R17
Тежински индекс: 97
Брзински индекс: V
Потрошувачка:
Аквапланинг:
Бучава: