fbpx

SAVA ALL WEATHER

ALL WEATHER

225/40-R18

Тежински индекс: 92

Брзински индекс: V

dB

Побарај понуда

SAVA ALL WEATHER Гума која се препорачува за целата година со сигурна контрoла  на снег.

Категорија: Патнички
Модел: ALL WEATHER
Тип на гума: ЦЕЛОСЕЗОНСКИ
Бренд: SAVA
Ширина: 225 / 40 - R18
Тежински индекс: 92
Брзински индекс: V
Потрошувачка:
Аквапланинг:
Бучава: