fbpx

Opel Insignia Cosmo 2.0/220ks, Бензин+Плин

Прегледај ги сите користени возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

  КонтактТест возењеПонуда на цена

  ТелефонЕмаилСМС порака

  Opel Insignia Cosmo 2.0/220ks, Бензин+Плин

  7.500 EUR
  Технички податоци
  • Година на производство:
  • Валидна регистрација до:
  • Километража:
  • Работна зафатнина:
  • Јачина на мотор:
  • Гориво:
  • Менувач:
  • Број на врати:
  • Боја:
  • 2009
  • /
  • 300.000
  • 2.0
  • 220ks
  • LPG
  • Мануелен
  • Седан
  • Бела
  Опрема

  LPG- уред

  Кожени седишта со греење

  18 инчни алумински фелни

  Автоматски клима уред

  7″ Navi color display

  Стаклен кров

  Кожен волан, команди на волан

  Темпомат

  Магленки

  XENON автоматски светла со 9 режима на работа

  Електрика на прозори, електрика на ретровизори

  Премиум Infinity озвучување…