Rent-a-Car за само 19,99€ за 24 часа!

Rent-a-Car за само 19,99€ за 24 часа!

Ауто 1 Рент Ви ја претставува најновата понуда за краткорочен закуп на возило (rent-a-car).

Сега имате можност да изнајмите Astra Sedan – комфoрна, моќна и одлично опремена лимузина за само 19.99€* за 24 часа!

Во цената е вклучено:

 • неограничен број на изминати километри
 • каско осигурување на возилото со 200 евра франшиза
 • задолжително осигурување од незгода од трети лица (А.О)
 • осигурување на патници

Технички карактеристики – Astra Sedan:

 • Производство: 2019
 • Мотор: 1.4 Турбо / 140ks
 • Гориво: Бензин
 • Места за седење: 5
 • Багажен простор: 460 L
 • Менувач: рачен
 • Oпрема: Клима уред, ABS, ESP, Темпомат, Борд компјутер, воздушни перничиња за возач и совозач, странични и завеси, електрика на предни и задни прозори,  радио CD600 со 6 звучници, aux-in, Bluetooth hands free, Intellink и USB конекција, 7”инфо дисплеј во боја

Контактирајте не на 023103130 или на kontakt@automakedonija.com.mk

*Понудената цена важи за период на закуп од 7 дена и задолжителен депозит од 200€