Opel

Категорија: Opel

ТЕСТИРАЈ OPEL! Од 20-ти до 27-ми Јуни во Аутомакедонија

Од 20-ти до 27- ми Јуни, во салонот на Аутомакедонија, Ве предизвикуваме да ги тестирате најпродаваните модели на Opel! 1. Вози! Тестирајте ги сите модели од гамата на Opel: Corsa, Astra Sedan, Astra K, Mokka X, Crossland X, Grandland X, Insignia и Combo Van! 2. Оцени! Оценете ги како вис

НОВА OPEL ASTRA ЗА 0 ДЕНАРИ УЧЕСТВО

Размислувате за нова Астра? Тогаш сте на вистинското место! Нашиот најпродаван модел, атрактивната OPEL ASTRA Sedan со...

Повеќе

INSIGNIA СО АВТОМАТИК

Специјална понуда во салонот на Аутомакедонија Opel Insignia Innovation ниво на опременост Модел 2.0 Tурбо дизел, 170КС...

Повеќе

ОДЛИЧНА ПОНУДА ЗА GRANDLAND X

Новиот член на семејството на SUV автомобили на OPEL, грандиозниот GRANDLAND X, сега мжете да го добиете...

Повеќе