Промоции

Категорија: Промоции

Претставен новиот Piaggio Porter NP6

Италијанскиот производител на комерцијални возила, го претстави на јавноста сосема новиот PIAGGIO Porter, кој наскоро се очекува да пристигне и во нашата земја. Новиот Porter e компактен, флексибилен и идеален за секојдневна употреба во урбаните средини. Може да се избере во фабричка изведба

Категорија: Промоции

Само твоја. Opel Corsa.

Категорија: Промоции

5 Aвтобуси за Општина Тетово

Категорија: Промоции

НОВИОТ ISUZU D-MAX ПРИСТИГНА!

Категорија: Промоции

6 Eко автобуси за РЕК Битола

Aтрактивна понуда за KORANDO

Изберете го Вашиот KORANDO! Премиум SUV, произведен во Јужна Кореја, сега можете да го добиете и со...

Повеќе

PIAGGIO PORTER за 219 евра месечно

PIAGGIO PORTER Maxxi Tipper! Вистинско освежување на пазарот! Италијански дизајн, компактни димензии, корисна носивост од 1.040 килограми,...

Повеќе

Новата Opel Corsa, за само 15,99€ на ден!

На Ваше барање, нова рент-а-кар понуда од Ауто 1 Рент! Изнајмете ја најновата Opel Corsa, по цена...

Повеќе

АSTRA SEDAN: Најдобриот седан во класата, за 12.950 €!

Преку 11 милиони купувачи, веќе ја избраа својата Astra! Изберете ја и Вие својата богато опремена Astra...

Повеќе

Возете Opel Grandland X за само 29,99€ на ден!

Нова Rent-a-car понуда од нашиот партнер Ауто 1 Рент! Возете Opel Grandland X за само 29,99€* за...

Повеќе

Полна со возбуда: Новата Opel Mokka, електрична и енергична

Чиста енергија: смел изглед, високо позиционирано седење, електричен погон - без емисија Извонредна е-моќност: 100kW/136ks и 260Nm...

Повеќе

Останете во движење – со деловниот закуп на Ауто 1 Рент

Останете во движење со најновата пакет услуга на Аутомакедонија и Ауто 1 Рент, дизајнирана специјално за Вашиот бизнис....

Повеќе

Rent-a-Car за само 19,99€ за 24 часа!

Ауто 1 Рент Ви ја претставува најновата понуда за краткорочен закуп на возило (rent-a-car). Сега имате можност...

Повеќе

Вози сега, плаќај од Септември!

Нашата лизинг понуда - туку што стана уште подобра! За безгрижно, безбедно и релаксирано лето, ја креиравме...

Повеќе

СЕРВИСНА ПОДДРШКА ЗА ПОЛИЦИСКИОТ СИНДИКАТ

СПЕЦИЈАЛНИ УСЛОВИ ЗА ЧЛЕНОВИТЕ НА МАКЕДОНСКИОТ ПОЛИЦИСКИ СИНДИКАТ ВО МУЛТИБРЕНД СЕРВИСНИТЕ ЦЕНТРИ НА АУТОМАКЕДОНИЈА ! Бесплатна работна...

Повеќе

Ново работно време!

Почитувани клиенти, Согласно најновата одлука на Владата за ублажување на мерките за заштита од Ковид 19, и скратување на...

Повеќе

OPEL ДРУЖЕЊЕ ВО АУТОМАКЕДОНИЈА

Во опуштена атмосфера, со партнерите и пријателите на брендот, менаџерскиот тим на Аутомакедонија го организираше вториот “Ден...

Повеќе

ОPEL CORSA АВТОМОБИЛ НА ГОДИНАТА

На денешната прес конференција, жирито на најстариот избор на “Автомобил на годината” во нашата земја, го прогласи...

Повеќе

Секогаш во движење, со новиот Opel Total Mobility пакет

Opel Total Mobility е најновата пакет услуга на Аутомакедонија и Ауто 1 Рент, дизајнирана специјално за Вашиот...

Повеќе

Вози Opel веднаш! Со Аутомакедонија и Sparkasse Leasing!

Од денес - само кај нас, во Аутомакедонија, започнува најдобрата понуда за купување на нов автомобил, во...

Повеќе

БРЗ СТАРТ ЗА SSANG YONG И АУТОМАКЕДОНИЈА

Oчекувањата и предвидувањата се покажаа реални. За само неколку работни дена во новата година, Аутомакедонија во брз...

Повеќе

LIQUI MOLY MАКЕДОНИЈА НА EURO 2020

   Наградно патување за најдобрите, на првенството во ракомет во Виена Kaко еден од главните спонзори на...

Повеќе

DAYTON СО ПОПУСТ ОД 33%

Пред првиот снег во Македонија, во новиот Сервис за замена и балансирање гуми на Аутомакедонија во населбата...

Повеќе

FIRESTONE СО ПОПУСТ ОД 35%

Во новиот центар за гуми на Аутомакедонија, во населбата Автокоманда, сега можете да ги добиете и зимските...

Повеќе

BRIDGESTONE СО ПОПУСТ ОД 35%

Во новиот Сервис за замена и балансирање гуми на Аутомакедонија во населбата Кисела Вода, во тек е...

Повеќе