Skoda Fabia 1.6 TDi / 75ks

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Skoda Fabia 1.6 TDi / 75ks

4.500 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2012
 • 01/10/2021
 • 106.000
 • 1.6
 • 75ks
 • Дизел
 • Мануелен
 • 5 врати
 • Бела
Опрема

Клима уред

Серво волан

ABS

ESP

Радио CD MP3

Електрика на предни прозори

Електрика на ретровизори

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила