Opel Vivaro VAN – Специјална понуда за DEMO возило

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Vivaro VAN – Специјална понуда за DEMO возило

14,830 + ддв EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2019
 • 03/09/2020
 • 50 km
 • 1.6 CDTi
 • 120 ks
 • Дизел
 • Мануелен
 • Бела
Опрема

ABS,EBD,ESP,HAS,EBA

Серво волан

-Воздушно перниче за возач

-Возачко седиште со висинско и лумбално прилагодување

-Наслон за рака

-Електрика на предни прозори

-Електрични ретровизори

-Радио R16 USB,MP3,Bluetooth

-PU волан со команди

-Преграден ѕид со товарен дел без простор

-Дневни светла

-Кит за репарација

-Клима уред со мануелни команди

-Темпомат

-16’’ челични бандажи со раткапни

 

Единствена можност за плаќање на рати!

Цена во евра Учество Рок на отплата Месечна рата
17.500 eur 22% 72 месеци 233 eur

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила