OPEL MOKKA X

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

OPEL MOKKA X

19.300 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2018
 • 31/05/2020
 • 1.6
 • 136 KS
 • Дизел
 • Автоматски
 • SUV
 • Црна
Опрема

Автоматски двозонски клима уред,

ABS, ESP, TC,

Кожен волан со команди, Темпомат,

Борд компјутер,

Воздушно перниче x 8,

Централно заклучување со далечинско со автоматско отклучување,

Електрика на прозори и ретровизори,

Стартување на возилото на копче

18 Алумински бандажи,

Радио INTELILINK со 7” color display,

Седишта Comfort еко кожа-платно,

Амбиентално светло во внатрешност,

Електрична паркирна кочница, Хромирани лајсни на горен дел од странични прозори,

Магленки,

LED дневни светла,

Паркинг сензори напред и позади

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила