Opel Meriva

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Meriva

8.900 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2016
 • 16/11/2019
 • 36.000 km
 • 1.4
 • 90 ks
 • Бензин
 • Мануелен
 • 5 врати
 • Сина
Опрема

Мануелен клима уред

ABS,

ESP

Гумиран волан со команди за радио

Делива задна клупа со подесиви по должина седишта

Воздушно перниче x 6

Централно заклучување со далечинско

Електрика на прозори

15 Челични бандажи

Радио ЦД MP3

Електрична паркирна кочница

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила