Opel Insignia – Специјална понуда за DEMO возила

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Insignia – Специјална понуда за DEMO возила

26.800 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2019
 • 30/08/2020
 • 600 km
 • 2.0
 • 170 ks
 • Дизел
 • Автоматски
 • Седан
 • Сина
Опрема

-Автоматски премиум двозонски клима уред

ABS, ESP, TC

LED Matrix светла

-Електрична паркинг кочница со HSА

-Паркинг сензори напред позади графички приказ

-Keyless

LED амбиентално осветлување во внатрешност

-Кожен волан со команди

Темпомат

-Борд инфо дисплеј за возач со напредни функции

-Електрика на прозори, ретровизори

-18 Алумински бандажи

-Радио Infotainment, 8” color display touch

-Магленки

Седишта Comfort,Moroccan Oxford, Jet Black внатрешност

Opel Eye предна камера (напуштање лента, детектирање пешаци, предупредување за можен судар и растојание)

 

Единствена можност за плаќање на рати!

Цена во евра Учество Рок на отплата Месечна рата
26.800 eur 30% 84 месеци 274 eur

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила