Opel Insignia Cosmo 2.0/220ks, Бензин+Плин

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Insignia Cosmo 2.0/220ks, Бензин+Плин

7.500 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2009
 • 01/01/1970
 • 300.000
 • 2.0
 • 220ks
 • LPG
 • Мануелен
 • Седан
 • Бела
Опрема

LPG- уред

Кожени седишта со греење

18 инчни алумински фелни

Автоматски клима уред

7″ Navi color display

Стаклен кров

Кожен волан, команди на волан

Темпомат

Магленки

XENON автоматски светла со 9 режима на работа

Електрика на прозори, електрика на ретровизори

Премиум Infinity озвучување…

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила