Opel Insignia 2.0 Diesel / 170 ks

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Insignia 2.0 Diesel / 170 ks

24.000 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2018
 • 09/01/2021
 • 500 km
 • 2.0
 • 170ks
 • Дизел
 • Мануелен
 • Седан
 • Сива
Опрема
 • Автоматски премиум двозонски клима уред
 • ABS, ESP, TC
 • Електрична паркинг кочница со HSА
 • Keyless entry систем
 • Кожен волан со команди
 • Темпомат
 • Борд инфо дисплеј за возач со напредни функции
 • Електрика на прозори, ретровизори
 • 18 инчни алумински фелни
 • Радио Infotainment, 8” екран во боја на допир
 • Магленки
 • Head Up display
 • Kамера за помош при возење и паркирање наназад
 • Седишта Comfort,Moroccan Oxford, Jet Black внатрешност
 • Opel Eye предна камера (напуштање лента, детектирање пешаци, предупредување за можен судар и растојание)

 

Единствена можност за плаќање на рати!

Цена во евра Учество Рок на отплата Месечна рата
24.000 eur 30% 84 месеци 245 eur

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила