Opel Insignia 1.5 Turbo Бензин / 165ks

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Insignia 1.5 Turbo Бензин / 165ks

19.990 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2017
 • 17/09/2021
 • 16.000
 • 1.5 Turbo
 • 165 ks
 • Бензин
 • Мануелен
 • Седан
 • Сива
Опрема
 • Matrix full LED светла со 9 автоматски режими на работа
 • Opel Eye предна камера (напуштање лента, детектирање пешаци, предупредување за можен судар и растојание)
 • Автоматски премиум двозонски клима уред
 • ABS, ESP, TC
 • Електрична паркинг кочница со HSА
 • Keyless Ентрѕ 
 • Кожен волан со команди
 • Темпомат
 • Борд инфо дисплеј за возач со напредни функции
 • Електрика на прозори, ретровизори
 • 18 Алумински бандажи
 • Радио Infotainment, 8” color display touch, Bose surround
 • Магленки
 • Паркинг сензори напред назад
 • Kамера за помош при возење и паркирање наназад
 • Седишта Comfort,Moroccan Oxford, Jet Black внатрешност

 

Единствена можност за плаќање на рати!

Цена во евра Учество Рок на отплата Месечна рата
19.990 eur 30% 84 месеци 204 eur

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила