Opel Insignia

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 150, 3103 149

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Insignia

22.900 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 01/01/1970
 • 4.800 км
 • 136 кс
 • Дизел
 • Мануелен
 • 5 врати
 • Црна
Опрема

2017 година

Автоматски двозонски клима уред

ABS, ESP, TC

Кожен волан со команди и Темпомат

Борд компјутер

Воздушно перниче x 8

Централно заклучување со далечинско

Електрика на прозори и ретровизори

Стартување наљ возилото на копче

17 Алумински бандажи

Радио ЦД МП3 со 7” color display

Седишта Comfort еко кожа-платно

Амбиентално светло во внатрешност

Електрична паркирна кочница

Хромирани лајсни на горен дел од странични прозори

Магленки

LED дневни светла, LED задни светла

Сензори за ненапуштање возачка лента

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила