Opel Insignia 2.0 Diesel / 170ks AT8

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Insignia 2.0 Diesel / 170ks AT8

21.900 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2018
 • 01/06/2021
 • 75.508 km
 • 2.0 Diesel
 • 170ks
 • Дизел
 • Автоматски
 • Седан
 • Црвена
Опрема

ОПРЕМА

 

-Автоматски премиум двозонски клима уред

–ABS, ESP, TC

–LED Matrix светла

-Електрична паркинг кочница со HSА

-Паркинг сензори напред позади графички приказ

-Keyless

 • BOSE Sound system
 • Uplevel навигација
 • Керамичка заштита на каросерија,

–LED амбиентално осветлување во внатрешност

-Кожен волан со команди

–Темпомат

-Борд инфо дисплеј за возач со напредни функции

-Електрика на прозори, ретровизори

-Нови 18 Алумински бандажи и летни гуми

-Радио Infotainment, 8” color display touch

-Магленки

–Седишта Comfort,Moroccan Oxford, Jet Black внатрешност

–Opel Eye предна камера (напуштање лента, детектирање пешаци, предупредување за можен судар и растојание)

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила