Opel Grandland X

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 150, 3103 149

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Grandland X

23.600 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 01/01/1970
 • 1.6 cdti
 • 120 ks
 • Дизел
 • Мануелен
 • SUV
 • Сива
Опрема

Автоматски двозонски клима уред, ABS, ESP, TC, Кожен волан со команди, Темпомат, Борд компјутер, Воздушно перниче x 8, Централно заклучување со далечинско со автоматско отклучување, Електрика на прозори и ретровизори, Стартување на возилото на копче

18 Алумински бандажи, Радио NAVI со 8” color display, Intelilink, Седишта Comfort еко кожа-платно, Амбиентално светло во внатрешност, Електрична паркирна кочница, Хромирани лајсни на горен дел од странични прозори,

Магленки, LED Matrix предни светла, LED задни светла

Сензори за ненапуштање возачка лента, Полуавтоматско паркирање, Паркинг сензори со камера за помош при возење наназад, Полуавтоматско отворање на гепек…..

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила