Opel Crossland X 1.2 Turbo

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Crossland X 1.2 Turbo

14.700 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2019
 • 29/03/2021
 • 7.200 km
 • 1.2
 • 110 ks
 • Бензин
 • Мануелен
 • SUV
 • Бела
Опрема
 • Enjoy plus pack: Двозонска електронска клима, кожен волан, аларм, магленки
 • Sight & light pack: Сензор за дожд, штитници за сонце со огледала и осветлени, електрохроматски внатрешен ретровизор, осветлување во внатрешност со света за читање, автоматски предни светла со тунел детектор
 • ABS систем за кочење
 • ESP електронски систем за стабилизација на возило
 • HHS Систем за помош при тргнување на угорница
 • TPMS Систем за надзор на притисок во гумите
 • Lane departure – систем за контрола на напуштање на лента
 • Мануелен клима уред со вентилациски отвори на под за заден дел
 • Радио 4.0 Intelilink со колор дисплеј, команди на волан, USB, BT, 3.5” дисплеј пред возач со информации
 • Воздушни перничиња за возач и совозач (фронтални, странични) и кровни
 • Гумиран волан со команди
 • Прогресивен електричен серво волан со висинско и длабинско подесување
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Електрични прозори напред и позади
 • Возачко седиште со 4 насоки на прилагодување
 • Совозачко седиште со 2 насоки на прилагодување
 • Централно заклучување со далечинска команда
 • Надворешни ретровизори со електрично подесување, во боја на каросерија и греење
 • Шофершајбна и задно стакло со соларна абсорпција
 • Рачки во боја на каросерија
 • Пластична заштита на долен дел од возило во црна боја

Единствена можност за плаќање на рати!

Цена во евра Учество Рок на отплата Месечна рата
14.700 eur 30% 84 месеци 150 eur

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила