Opel Corsa – Специјална понуда за DEMO возило

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Corsa – Специјална понуда за DEMO возило

13.200 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2019
 • 01/12/2020
 • 1.500
 • 1.2
 • 75ks
 • Бензин
 • Мануелен
 • 5 врати
 • Црна
Опрема

Lane Assist   

-Start Stop

Colision detect

Препознавање знаци за брзина

ABS, ESP, TC

-Кожен волан со команди

Темпомат

-Борд инфо дисплеј за возач со напредни функции

-Електрика на прозори, ретровизори

-16 Алумински бандажи

-Радио Infotainment, 8” color display touch ,

Full Eco LED осветлување

LED Магленки

LED ambient lighting

-Паркинг сензори назад

Kамера за помош при возење и паркирање назад +360 степени панорамски поглед

Седишта Comfort еко кожа платно

Единствена можност за плаќање на рати!

Цена во евра Учество Рок на отплата Месечна рата
13.200 eur 30% 84 месеци 135 eur

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила