Opel Corsa E / 1.2 бензин+плин

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Corsa E / 1.2 бензин+плин

7.900 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2016
 • 22/10/2020
 • 54.100
 • 1.2
 • 70ks
 • LPG
 • Мануелен
 • 5 врати
 • Сива
Опрема
 • Автоматски еднозонски клима уред
 • ABS, ESP, TC
 • Атестиран плински уред
 • Предни светла за магла
 • Паркинг сензори напред
 • Кожен волан со команди
 • Темпомат
 • Борд инфо дисплеј за возач со напредни функции
 • Електрика на прозори, ретровизори
 • Комплет зимски гуми
 • Радио Infotainment, 7” color display touch
 • Магленки
 • Задни паркинг сензори

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила