Opel Astra Sedan 1.4 Turbo (140ks) AT6

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Astra Sedan 1.4 Turbo (140ks) AT6

14.200 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 10/03/2021
 • 0-10
 • 1.4 Turbo
 • 140ks
 • Бензин
 • Автоматски
 • Седан
 • Сива
Опрема
 • Клима уред
 • 6 степен автоматски менувач
 • ABS, ESP, TC
 • TPMS сензор за следење на притисокот во гумите
 • Кожен волан со команди
 • Темпомат
 • Борд инфо дисплеј за возач со напредни функции
 • Електрика на предни и задни прозори
 • Ретровизори со електрично прилагодување и греење
 • Радио Infotainment систем,  color display, поврзување со паметен телефон 
 • AUX, Bluetooth, USB конекција
 • Магленки

 

 

 

 

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила