OPEL ASTRA K

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

OPEL ASTRA K

14.900 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 01/01/1970
 • 1.6 cdti
 • 110 KS
 • Дизел
 • Мануелен
 • 5 врати
 • Сива
Опрема

Автоматски двозонски клима уред

ABS,

ESP, TC

Дополнително затемнети задни стакла

Кожен волан со команди и Темпомат

Борд компјутер

Воздушно перниче x 8

Централно заклучување со далечинско

Електрика на прозори и ретровизори

Радио Intelilink со 7” color display

Паркинг сензори напред и позади

LED дневни светла

Контрола на притисок во гуми

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила