Opel Astra K 1.4 Turbo /125ks

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Astra K 1.4 Turbo /125ks

14.000 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2019
 • 09/01/2021
 • 13.250
 • 1.4 Turbo
 • 125 ks
 • Бензин
 • Мануелен
 • 5 врати
 • Сива
Опрема
 • Автоматски премиум двозонски клима уред
 • ABS, ESP, TC
 • TPMS сензор за притисок во гумите
 • Аларм
 • Задни тонирани стакла
 • Кожен волан со команди
 • Темпомат
 • Борд инфо дисплеј за возач со напредни функции
 • Електрика на прозори, ретровизори
 • 16 Алумински бандажи
 • Радио Infotainment, 7” color touch display 
 • AUX, Bluetooth, USB
 • Магленки
 • Паркинг сензори напред и назад
 • Сензор за дожд
 • Автоматско светло со тунел детектор
 • Амбиентално осветлување

 

Цена во евра Учество Рок на отплата Месечна рата
13.990 eur 30% 84 месеци 143 eur

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила