OPEL ASTRA J

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

OPEL ASTRA J

7.950 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2010
 • 14/05/2020
 • 139.000
 • 1.4 Turbo
 • 140
 • Бензин
 • Мануелен
 • 5 врати
 • Бела
Опрема

Автоматски двозонски клима уред

ABS, ESP, TC

Кожен волан со команди

Борд инфо дисплеј

Воздушно перниче x 6

Централно заклучување со далечинско

Електрика на прозори

16 Алумински бандажи

Радио Infotainment, 7” color display TOUCH,

Магленки

Kамера за помош при возење и паркирање наназад

Спорт седишта

Xenon светла со 9 автоматски режима на работа

LED дневни светла

Flex Ride подесување на подвозјето (Tour, Normal , Sport)

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила