Opel Astra H

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Astra H

4.800 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2011
 • 15/08/2019
 • 142.000
 • 1.6
 • 115 ks
 • Бензин
 • Мануелен
 • 5 врати
 • Црна
Опрема

Мануелен клима уред

ABS, ESP

Кожен волан со команди

Борд инфо дисплеј

Воздушно перниче x 6

Централно заклучување со далечинско

Електрика на прозори напред

16 Структурални бандажи

Радио ЦД

Магленки

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила