Opel Antara

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Opel Antara

10.400 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2011
 • 28/11/2019
 • 100.800
 • 2.2
 • 163
 • Дизел
 • Мануелен
 • SUV
 • Бела
Опрема

Погон на предни тркала

Автоматски двозонски клима уред

ABS, ESP, TC

Кожен волан со команди и Темпомат

Борд компјутер

Воздушно перниче x 6

Централно заклучување со далечинско

Електрика на прозори и ретровизори

Затемнети стакла

17 Алумински бандажи

Радио ЦД МП3 со 6 звучника

Седишта Comfort (еко кожа- платно)

Греење на предни седишта

Електрична паркирна кочница

Магленки

Кровни шини

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила