Нова Opel Astra K – Специјална понуда за DEMO возило

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Нова Opel Astra K – Специјална понуда за DEMO возило

20.900 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2019
 • 01/12/2020
 • 400
 • 1,2 Turbo
 • 130 km
 • Бензин
 • Мануелен
 • 5 врати
 • Сина
Опрема

Keyless

-Премиум двозонска автоматска клима

-Start Stop

ABS, ESP, TC

-Кожен волан со команди

Темпомат

Електрична паркинг кочница

-Затемнети задни стакла

-Борд инфо дисплеј за возач со напредни функции

-Електрика на прозори, ретровизори

-16 Алумински бандажи

-Радио Infotainment, 8” color display touch , Navigation system

Matrix full  LED осветлување со 9 насоки

-Паркинг сензори назад напред

Kамера за помош при возење и паркирање назад

Седишта Comfort еко кожа платнo

Opel Eye предна камера (напуштање лента, детектирање пешаци, предупредување за можен судар и растојание)

 

Единствена можност за плаќање на рати!

Цена во евра Учество Рок на отплата Месечна рата
20.900 eur 30% 84 месеци 214 eur

 

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила