Ford Focus

Прегледај ги сите половни возила

Стапете во контакт со нас

АУТОМАКЕДОНИЈА АД
16 Македонска бригада, 2, 1000 Скопје
02 3103 130

КонтактТест возењеПонуда на цена

ТелефонЕмаилСМС порака

Ford Focus

9.500 EUR
Технички податоци
 • Година на производство:
 • Валидна регистрација до:
 • Километража:
 • Работна зафатнина:
 • Јачина на мотор:
 • Гориво:
 • Менувач:
 • Број на врати:
 • Боја:
 • 2015
 • 01/12/2019
 • 157.000
 • 1.5
 • 120 ks
 • Дизел
 • Мануелен
 • 5 врати
 • Сива
Опрема

Ford Focus 1.5 tdci

 

-Старт стоп систем

-Лед дневни светла

-Борд компјутер

-Темпомат

-Двозонски автоматски клима уред

-Греење на предни седишта

-Радио со Mp3,Usb,Bluetooth

-Електрични прозори и ретровизори

-16инчни алуминиумски бандажи со зимски гуми

-Команди на волан

-Наслон за рака

Назад Печатење Прегледај ги сите половни возила